آخرین اخبار : 

انواع روش های سئو

انواع روش های سئو

انواع روش های سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت به طور کلی به دو دسته سئو داخلی و سئو خارجی تقسیم می شود:

سئو داخلی سایت

سئوی داخلی سایت به طور کلی مجموعه ای از فعالیت هایی از سئو است که به طور مستقیم توسط نویسنده و مدیر سایت، کدهای html سایت تان ، قالب سایت تان و … قابل تغییر و اصلاح است. پس میتوانیم بگوییم که سئوی داخلی سایت یا همان سئو On Page به اقداماتی که در داخل سایت تان انجام می شود گفته می شود.

سئو خارجی سایت

سئو خارجی سایت همان طور که از نام آن مشخص است به سئو سایت ای گفته می شود که بیشتر در رتبه بندی و ایجاد رنکینگ وب سایت شما تاثیر خواهد گذاشت. و از داخل سایت تان قابل کنترل نیست. راه های زیادی برای سئو خارجی سایت یا همان سئو Off Page وجود دارد به عنوان مثال تعداد بک لینک های دریافتی وب سایت تان اهمیت خاصی در رتبه بندی سایت شما و سئو سایت شما دارند.

سئو فرانت پیج

این اقدام سئو برای بالا بردن تعداد بیننده های سایت می باشد. در واقع اقدامی است برای Domain Autorithy سایت. که در این روش به صورت واضح تر بخواهم بیان کنم این است که مدت زمان توقف کاربر در سایت افزایش پیدا کند.

ایجاد روابط برای سئو سایت

در دنیای مجازی نیز همانند دنیای واقعی ارتباطات حرف اول را می زند. با ایجاد روابط عمومی، شرکت در پرس و پاسخ های فروم ها ، سایت ها و وبلاگ ها ، با انتشارات محتوای غیر تکراری در مجلات تجاری و معتبر می توانید کمک بزرگی به سئو سایت و بالا بردن ترافیک سایت و هم چنین بالا بردن رتبه سایت در گوگل کنید.

باز هم تاکید میکنم تولید محتوا پادشاه است! هرگز در امر سئو و بهینه سازی سایت تولید محتوای غیر تکراری را فراموش نکنید. خرید بک لینک با کیفیت نیز مکمل تولید محتوا و سایر اقدامات سئو سایت می باشد. اگر در زمینه سئو مهارت کافی را ندارید حتما از یک متخصص سئو حرفه ای مشاوره بگیرید. برای داشتن سئو سایت قوی هرگز به سئو کاری که نمی شناسید اعتماد نکنید. بدانید که هیچ ارزانی بی علت نیست!

منبع: اکسپرت سئو
, , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *