آخرین اخبار : 

تحقیق کلمه کلیدی چیست؟

keyword-research تحقیق کلمه کلیدی

تحقیق کلمه کلیدی

Keyword Research

تحقیق کلمه کلیدی یکی از مهم ترین، ارزشمندترین، و با پر بازده ترین فعالیت ها در زمینه بازاریابی موتور جستجو است. از طریق کار کاراگاهی تشریح تقاضای کلمه کلیدی، شما نه تنها در مورد این که کدام کلمات و عبارات را هدف SEO قرار دهید، بلکه در کل، در مورد پایه مشتری خود بیشتر در می یابید.
پژوهش کلید واژه شما را قادر به پیش بینی تغییرات در تقاضا، پاسخ به تغییر شرایط بازار و حصول اطمینان از این که شما محصولات، خدمات، و محتوایی را تولید می کنید که جستجوگران وب در حال حاضر به صورت فعالانه به دنبال آن هستند، می کند. در تاریخ بازاریابی، هیچ موقع چنین مانع کوچکی برای ورود به درک انگیزه های مصرف کنندگان در هر زمینه وجود نداشته است.
هر عبارتی که در یک موتور جستجو تایپ می شود به روشی ثبت می شود، و ابزار تحقیق کلمه کلیدی مانند آن هایی که در این سایت در آینده به آن خواهیم پرداخت به شما اجازه بازیابی این اطلاعات ثبت شده را می دهد.  با این حال، این ابزارها نمی تواند به شما (به طور مستقیم) نشان دهند که چگونه رتبه دادن و دریافت ترافیک از جستجوها ممکن است با ارزش و مهم باشد. برای درک ارزش یک کلمه کلیدی، نیاز به تحقیق بیشتر، برخی فرضیه ها، آزمون، و تکرار فرمول بازاریابی وب کلاسیک دارید. در نوشتارهای بعدی به دنبال افشای جزئیات این فرایند و ابزارهایی هستیم که می تواند به بهترین نحو کمک کند.

keyword-research تحقیق کلمه کلیدی

تحقیق کلمه کلیدی

ابزارهای پژوهش کلمه کلیدی ارائه شده در مطالب آتی این سایت شما را با روش ها برای بررسی تمام این عوامل آماده می کند. زمانی را برای فراتر رفتن از این سطح بگذارید و از ابزارها برای یاد گرفتن این که چگونه مشتریان فکر می کنند، استفاده کنید و سپس استراتژی وب سایت خود را (و شاید حتی استراتژی محصول خود را) در مورد آن بسازید.


 1. جلالی می‌گه:

  باسلام میخواستم بدونم کلمات کلیدی­ ای که دارای ارزش زیاد و مطابق با خواسته­ ها و جستجوهای مخاطبانتان باشد را چگونه ارزیابی می کنید.

  • مهدی فرحدل می‌گه:

   سلام
   با تشکر از بازدید شما
   یکی از روشها استفاده از گوگل ترندز است.
   ما را دنبال کنید تا به زودی به صورت مفصل راه های بررسی کلمات کلیدی را برایتان توضیح دهیم.
   کانال تلگرام ما را هم فراموش نکنید چون جدید ترین مطالب در کانال ارسال می شود.
   http://web.telegram.org/iSEOsite

 2. حسین فلاح می‌گه:

  مطلب آموزنده و خوبی بود

 3. ghofrani می‌گه:

  تشکر از سایت i seo site

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *